Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zaproszenie na spotkanie poświęcone omówieniu Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

 

9 grudnia 2016 r.

 

 

 

Adam Lipiński - PEŁNOMOCNIK RZĄDU DS. SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

oraz

Władysław Dajczak -  WOJEWODA LUBUSKI

 

zapraszają
 

przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubuskiego na spotkanie poświęcone omówieniu Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

 

W spotkaniu  wezmą udział reprezentanci Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, którzy przedstawią Państwu cele i funkcje mającego powstać Narodowego Centrum oraz zmiany, jakie spowoduje jego powstanie. Odpowiedzą także na Państwa pytania oraz zanotują Państwa uwagi i wątpliwości do projektowanych zmian, które następnie będą dyskutowane przez projektodawców Ustawy. 

 

Spotkanie jest elementem konsultacji społecznych projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Analogiczne spotkania odbędą się we wszystkich województwach.

 

Spotkanie odbędzie się w dn. 15.12.2016 w godzinach 9.00-10.30 w Zielonej Górze, ul. Licealna 9, aula rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz w Gorzowie Wlkp. w godzinach 12.30-14.00 sala konferencyjna nr 101, Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego,ul.Jagiellończyka 8 w Gorzowie Wlkp.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 14.12.2016 r. do godziny 12.00 na  adres: delegatura@lubuskie.uw.gov.pl lub telefonicznie: 684527107

 

Serdecznie zapraszamy!

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT