Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zatrudnij stażystę – program dla pracodawców i pracowników.

IT Leaders.jpg

4  stycznia 2018 r.

 

 

Firma IT-Leaders z Poznania uruchomiła specjalny program „Zatrudnij stażystę”, skierowany do pracodawców z branży IT. Oferuje on  pracodawcom bezpłatne wyłonienie stażystów i praktykantów do zespołów IT poprzez platformę http://www.it-leaders.pl i ma na celu promowanie zatrudnienia młodych, wchodzących na rynek pracy, osób.

 

 

Szacunki mówią, że obecnie na rynku pracy brakuje około 50. tys. programistów. Pomimo tak znacznych niedoborów i problemów firm z branży IT z obsadzeniem stanowisk, wciąż niewiele jest ofert skierowanych do juniorów. Serwis http://www.it-leaders.pl skupia nie tylko doświadczonych specjalistów IT, lecz również zmotywowanych juniorów - spragnionych wiedzy i nauki, z ogromną pasją do programowania, otwartych na podjęcie stażu lub praktyki w obszarze IT. Do programu dołączyło już około 1 500. juniorów i z każdym dniem ich liczba rośnie. Obserwując sytuację juniorów, autorzy programu „Zatrudnij stażystę” postanowili  zachęcić firmy do tworzenia ofert staży i praktyk dla młodych „wchodzących do zawodu”.  Akcja promowana jest w różnych kanałach, w tym w social media:

 


https://www.linkedin.com/company/10787695/

 

https://www.facebook.com/itleaderspl/


 

Studenci zainteresowani udziałem w akcji proszeni są o założenie profilu technicznego na platformie http://www.it-leaders.pl, co umożliwi im otrzymywanie dopasowanych do wskazanych, indywidualnie określonych oczekiwań/preferencji ofert. Profile kandydatów w platformie są w pełni anonimowe, a kandydaci bezpośrednio od pracodawców otrzymują zaproszenia do udziału w rekrutacjach.

 

 

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT