Zielonogórska Noc Matematyki na UZ

plakat_zielonogorska_noc_matematykiv2-3.jpg

17 listopada 2016 r. 

 

Koło Naukowe Laboratorium Matematyczne Paradoks działające na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza sympatyków i pasjonatów matematyki do wzięcia udziału w projekcie „Zielonogórska Noc Matematyki na UZ”

 

 

W najbliższy wtorek, to jest 22 listopada 2016 r. w budynku A-29 Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze ul. prof. Z. Szafrana 4a od godz. 18.00 młodzież szkolna, studenci oraz pasjonaci matematyki będą mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach, warsztatach, konkursach, pokazach oraz w rozgrywkach gier planszowych. 

 


Na uczestników czekają nagrody oraz upominki.

 


W ramach projektu organizatorzy ogłaszają konkurs na plakat promujący matematykę pt. „Matematyka i ja” skierowany dla uczniów szkół podstawowych oraz na plakat pt. „Świat jest matematyczny” dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

 


Uwaga! Zgłoszenia są przyjmowane do 20 listopada br. Formularz zgłoszeniowy i pozostałe informacje znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.lmp.wmie.uz.zgora.pl w zakładce projekty.

 


Projekt finansowany jest ze środków dotacji przekazanej przez Klub Radnych Zielona Razem na działalność kół naukowych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Zielonogórskiej Nocy Matematyki na UZ”. 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT