Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

ZIELONOGÓRSKIE SPOTKANIA ROZWOJOWE – nowa inicjatywa Instytut Filozofii UZ

19 stycznia 2016 r.

 

 

Instytut Filozofii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na ZIELONOGÓRSKIE SPOTKANIA ROZWOJOWE. Jest to nowa inicjatywa, której celem jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej wszystkim zainteresowanym zdobywanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu najnowszych metod pracy w obszarze coachingu i doradztwa filozoficznego, w połączeniu z propagowaniem wysokich standardów etycznych tej pracy.

 

Pierwszy warsztat  OBECNOŚĆ - Twoja kompetencja odbędzie się 1 lutego 2016 r., (poniedziałek) w godz. 16.30 - 19.00 na Kampusie B (al. Woj. Polskiego 69, bud. A-16, sala 37). Poprowadzi go dr Ewa Mukoid.

 

Podczas warsztatu uczestnicy zastanowią się nad kluczowymi elementami obecności, warunkującymi efektywną pracę z ludźmi, udzielanie im realnego wsparcia i towarzyszenie w rozwoju. Prowadząca przedstawi autorską metodę pracy nad rozwijaniem i realizacją kompetencji obecności: BOSKA – BOSKI – BOSKO. Zaprosi uczestników do dyskusji nad nią i jej przetestowania.

 

Zapraszamy!

 

 

ewa mukoid.jpg

 

Dr Ewa Mukoid - profesjonalny Coach i Mentor ICF, doktor filozofii (UJ), przedsiębiorca, pisarz, dyrektor Studiów Zawodowych Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Praktykuje coaching jako filozofię sensownego życia i sztukę szczęścia. Pracuje z osobami i organizacjami chcącymi wzmocnić swoją efektywność i kreatywność, rozwijać umiejętności osiągania satysfakcji (radości) poprzez świadome i twórcze zarządzanie swoimi zasobami.

(więcej: www.mukoid.com

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT