Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Znamy już zwycięzców "Biegu do kariery"!

 

Znamy już zwycięzców III edycji Gry Miejskiej Studentów UZ  "Bieg do kariery"!

W tym roku  aż sześć drużyn (po 5 osób w każdej) stanęło "w szranki i konkury" by zdobyć szereg cennych nagród. Celem gry - wzorem lat ubiegłych - było pokonanie trasy i rozwiązanie towarzyszących zadań w jak najkrótszym czasie i  jak najlepszym stylu. Punktami kontrolnymi były znane zielonogórskie firmy i instytucje, które należy odwiedzić np. rozpoczynając działalność gospodarczą, gdzie można przeanalizować własne preferencje zawodowe, otrzymać pomoc przy planowaniu własnej kariery a także podpowiedzi gdzie zdobyć fundusze na założenie czy rozwój firmy.

 

Po zaciętej walce wygrali GERMATYCY w składzie: Agnieszka Czarnecka WH, Edyta Filipek WMIE, Weronika Filipek WH, Monika Nowak WH i Mariusz Sudzik WMIE. Drużyna zdeklasowały konkurencję pokonując trasę w 91 minut, zdobywając 71 pkt. za poprawne rozwiązanie zadań-łącznie 100,5 pkt. Dzięki temu otrzymali cenne nagrody: indywidualną praktykę dostosowaną do kierunku studiów w PGNiG, bilety lotnicze na trasie Zielona Góra - Warszawa - Zielona Góra, grę strategiczną lub biznesową, voucher DANA Hotel  i Spa oraz zestaw gadżetów UZ.

 

Drugie miejsce zajęła drużyna DREAM TEAM (95 pkt.) w składzie: Patrycja Urbaniak WPSiNoZ, Klaudia Dziubek WEŹ, Marek Źródłowisk WEŹ, Grzegorz Krasicki WMIE i Kamil Woźnica WEŹ. Zawodnicy otrzymali praktykę w Urzędzie Statystycznym w Zielonej Górze, gry towarzyskie, bony zakupowe do Empiku, voucher DANA Hotel  i Spa, bilet na mecz SPAR Falubaz Zielona Góra, pendrive 32GB, oraz zestaw gadżetów UZ.

 

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna MYŚCIE-MYŚCIE! w składzie: Damian Markulak WNB, Dorota Wałecka WILŚ, Martyna Nowak WNB, Krzysztof Gregor WM oraz Lidia Janowska WM. Ekipa za swoje 93,75 pkt. otrzymała bony zakupowe do EMPIKu, podwójne zaproszenia do Teatru Lubuskiego, karnety na basen CRS,  voucher DANA Hotel  i Spa, torby od PGNiG oraz gadżety UZ.

Ponieważ w naszej grze nie ma przegranych, nagrody również otrzymały  drużyny pozostałe Ciemna Strona Pomidora (89,5 pkt), Babki Sukcesu (77,75 pkt) oraz UZeciaki Kariery Dzieciaki (75,75 pkt), które zakończyły naszą grę na kolejno 4, 5, i 6 miejscu.

Przyznano również nagrodę specjalną za strój nawiązujący do imprezy, która trafiła do drużyny UZeciaki Kariery Dzieciaki.

Jak co roku Urząd Statystyczny przygotował nagrodę dla drużyny, która najszybciej i najlepiej uporała się z zadaniami statystycznymi i trafiła ona do Babek Sukcesu.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

 

DSC03766.JPG DSC03775.JPG DSC03736.JPG
fot. Monika Politańska
 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT