Uniwersytet Zielonogórski
A-  A   A+     kontakt | PL

Serwis Informacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zostań ambasadorem firmy Atos!

1 sierpnia 2016 r. 

 

 

Firma Atos rozpoczęła rekrutację do kolejnej edycji programu Atos Ambassadors. Jeśli jesteś studentem, ale już teraz myślisz poważnie o swojej przyszłości, masz niezmierzone pokłady energii i głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, a także z łatwością nawiązujesz kontakty - nie czekaj! Jeszcze dziś wyślij cv wraz z prezentacją zawierającą odpowiedź na pytanie: jak chciałbyś zbudować wizerunek Atosa jako pracodawcy na swojej uczelni? na adres mailowy: ambasadorzy@atos.net .

 

 

„Atos Ambassadors” to prestiżowy program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży informatycznej. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe między innymi z obszaru employer brandingu i marketingu. Wspierają działania firmy Atos na swoich uczelniach, a także we współpracy z zatrudnionymi w niej specjalistami realizują samodzielne projekty. Oferta jest adresowana do studentów co najmniej II roku studiów, z wybranych uczelni, w tym Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

 

Uczestnicy programu otrzymują między innymi: 


•    szansę poznania firmy Atos „od kuchni”,


•    możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i doświadczenia z zakresu organizacji wydarzeń, działań promocyjnych oraz budowania wizerunku firmy jako pracodawcy,


•    możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwinięcia skrzydeł w obszarze employer brandingu,


•    szkolenia,


•    umowę - zlecenie, 


•    stypendium ambasadorskie, wypłacane w cyklu miesięcznym przez cały okres trwania programu,


możliwość poznania ciekawych ludzi,


•    elastyczne godziny pracy, 


•    czas pełen wyzwań.

 


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://pl.atos.net/pl-pl/home/kariera/ambasadorzy-atosa.html .

 

 

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia 100 000 pracowników w 72 krajach. W Polsce jest obecny w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Toruniu, zatrudnia ponad 4 000 osób. Według rankingu Great Place to Work, Atos znajduje się w czołówce najlepszych miejsc pracy w Polsce.

 

 

Zostań ambasadorem ATOS

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT