Dzień Otwarty na WIEA

4 lutego 2019 r.

 

dzienotwartyWIEA_slider_EGO.jpg

 

 

 

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w siedzibie wydziału przy ul. Prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze w dniu 27 lutego 2019r. w godzinach 9.00-14.00.
 

Podczas wizyty na Wydziale można będzie uczestniczyć w ciekawych pokazach i warsztatach laboratoryjnych oraz specjalnie przygotowanych krótkich wykładach popularnonaukowych związanych z kierunkami studiów realizowanymi na  Wydziale. Uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną Wydziału na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Biznes Elektroniczny, Elektrotechnika, Informatyka.


Wraz z Wydziałem prezentować się będą firmy partnerskie naszych kierunków studiów. Firmy wspierają merytorycznie prowadzona na Wydziale zajęcia, akademie i koła naukowe. Partnerzy biznesowi zaprezentują obszary swojej działalności na specjalnych stoiskach oraz laboratoriach i wykładach.


Wizyta będzie również okazją do zapoznania się z warunkami studiowania w naszym nowoczesnym budynku dydaktycznym oddanym do użytku w 2013 r. oraz zwiedzenia najnowszych laboratoriów dydaktycznych powstałych na Wydziale w 2015 r. za kwotę przekraczającą 5 mln PLN. Ponadto laboratoriów współfinasowanych przez Panią Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietę Annę Polak, Pana Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego oraz współpracujących z Wydziałem partnerów biznesowych.


Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojej wizyty poprzez formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/forms/IhAij9HsA9mVYQR72. Na podstawie przesłanych zgłoszeń zostanie opracowany i przesłany do Państwa indywidualny program. W przypadku dużego zainteresowania wybranymi pokazami będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń do dnia 15.02.2019 r. Zapraszamy również na stronę wydarzenia (link poniżej), na której dostępne są wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz niezbędne odnośniki do formularza zgłoszeniowego.
https://wiea.uz.zgora.pl/index.php/edukacja/dzien-otwarty/informacje

 

 

 
D&C JARY .:. (C) 2013-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:. KONTAKT